Burnley FC

Fudbaleri Barnlija i Šefilda slavili su u šestom kolu Premijer lige Engleske.

Barnli

Getty Image/ Aitor Alcalde / Stringer

Barnli je pobedio Norič rezultatom 2:0. Oba gola za domaćine postigao je Kris Vud. Mrežu Noriča je načeo u 10. minutu, da bi samo četiri minuta kasnije duplirao prednost. Barnli je ovom pobedom prekinuo niz od četiri ligaška meča bez pobednika.

Do kraja meča više nije nije viđeno golova.

Šefild Junajted je zabeležio trijumf u gostima nad Evertonom rezultatom 2:0. Fudbaler Evertona Jeri Mina je u 40. minutu postigao autogol i tako doveo goste u prednost.

Igrao se 79. minut kada je Lis Muse pogodio za 2:0, na aistenciju Džona Lundstrama.

Rezultate Premijer lige pogledajte OVDE, a komplet tabele možete pogledati OVDE.