Fudbal - video 22. sep 201915:00 > 15:03
Gareth Copley, Getty Images Sport

U jedinom meču osmog kola Čempionšipa koji je bio zakazan za nedelju, Vest Bromvič Albion savladao je na svom terenu Hadersfild.

Michael Steele/Getty Images

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona slavili su u duelu osmog kola Čempionšipa protiv Hadersfilda 4:2.

Tim Slavena Bilića tako je nasatavio seriju mečeva bez poraza i upisao četvrti trijumf u sezoni, za četvrto mesto na tabeli. Hadersfild je doživeo sedmi poraz i ima samo jedan bod u novoj sezoni.

Dva puta su u ovom meču vodili Terijeri. Poveli su preko O’Brajana u 16. minutu samo da bi tri minuta kasnije izjednačio Filips.

Novo vođstvo gostima doneo je Arne Grant u 36. minutu i Hadersfild je nakon toga u vođstvu bio sve do 70. minuta.

Furlong je tada uspeo da Bilićevom timu donese novo izjednačenje, a nakon toga su domaći došli i do kompletnog preokreta.

Samo pet minuta kasnije Filips je novim golom doveo VBA u vođstvo, da bi pobedu potvrdio Ajaji u 89. minutu.