Getty Images/Stuart Franklin

19.10.2019 | 00.45 > 00:46

Kardif u finišu do boda

Fudbaleri Kardifa remizirali su sa Šefild Venzdejem pred svojim navijačima na otvaranju 12. kola Čempionšipa rezultatom 1:1.

Niel Warnock

Henry Browne/Getty Images

Velšani mogu da budu zadovoljniji takvim ishodom pošto su do boda stigli tek u završnici meča.

Igrao se 87. minut kad je Tomlin pogodio mrežu gostiju iz Šefilda i postavio konačan rezultat.

Prethodno je Venzdej došao u vođstvo u 19. minutu pogotkom Bornera na asistenciju Herisa.

Tim Nila Vornoka sad zauzima 11. poziciju sa 17 bodova, dok je Šefild na poziciji šest sa 20 poena.

Toliko imaju i Lids i Bristol Siti, koji tek treba da igraju svoje mečeve 12. kola.