Getty images/Michael Regan

02.11.2019 | 15.19

Bornmut "uzeo skalp" Junajtedu, remek-delo Kinga

Bornmut je naneo Mančester Junajted četvrti poraz u Premijer Ligi, slavivši na svom "Vitalitiju" sa 1:0.

Mančester Junajted

Mike Hewitt Getty Images Sport

Odlučujući pogodak za trijumf domaće ekipe postigao je Džošua King.

On je u u poslednjem minutu poluvremena iskoristio mlaku reakciju odbrane "Crvenih đavola" i nakon driblinga iz okreta savladao De Heu.

Sport klub

Junajted je tako prekinuo seriju od tri pobede zaredom na gostujućem terenu.

Bornmut je na drugoj strani postigao prvi gol posle tri meča, dovoljno za četvrtu pobedu u sezoni.

Sa svega 13 bodova na 11 mečeva u ligi, Junajted ima najlošriji start sezone još od sezone 1986-1987.