Laurence Griffiths Getty Images Sport

02.11.2019 | 16.16 > 16:19

Solšer razočaran: Ovakve rivale moramo da dobijemo

Menadžer Mančester Junajteda Ole Gunar Solšer razočaran je porazom od Bornmuta na startu 11. kola Premijer lige.

Ole Gunnar Solskjaer

Getty Images/Catherine Ivill

Crveni đavoli su, posle tri uzastopna trijumfa u svim takmičenjima, izgubili na Vitalitiju sa 1:0.

"Razočarani smo. Protiv ovakvih rivala moraš da upišeš pobedu. Nismo smeli da dozvolimo ovo. Falilo nam je kvaliteta, možda je trebalo da startuju neki drugi igrači", kazao je Norvežanin.

Jedini gol za Trešnjice dao je Džošua King u finišu prvog poluvremena, pošto je sjajno okrenuo Arona van Bisaku i zakucao loptu u mrežu sa peterca.

"Moramo da kažemo da je tu bilo i malo magije. Mi smo na drugoj strani imali neke prilike, Grinvud je pogodio stativu, a on takve situacije rešava gotovo uvek. Poraz je korak unazad, ali moramo da nastavimo dalje", dodao je Solšer.