Plavi ne staju! Ejbraham i Pulišić za petu u nizu

Fudbal - video 2. nov 201920:30 > 20:31
Clive Mason/Getty Images

Fudbaleri Čelsija pobedili su Votford na strani, u 11. kolu Premijer lige, rezultatom 2:1 i upisali peti uzastopni trijumf u prvenstvu, a sedmi na gostovanjima u svim takmičenjima.

Plavi nastavljaju sa odličnim partijama i posle slavlja na Vikiridž roudu zauzimaju treće mesto sa 23 boda.

Ekipa Frenka Lamparda odlično je otvorila duel i već u petom minutu došla u vođstvo. Žoržinjo je poslao fantastičan pas sa pola terena iza leđa odbrane domaćih i spojio Ejbrahama sa golom.

Sjajnom strelcu nije bilo teško da upiše deveti pogodak u ligi i poravna se na čelu liste strelaca sa Aguerom i Vardijem.

Do poluvremena su gosti imali dobru priliku preko Maunta, ali je nisu iskoristili, da bi na 2:0 povisili u 55. minutu.