Iako se pre par dana pojavila vest da bi Rafa Benitez mogao da preuzme Vest Hem, to se ipak neće dogoditi, barem ne sada.

Skaj sport piše da španski stručnjak želi da ostane u Kini u kojoj od juna meseca trenira Dalijan.

Nekadašnji menadžer Njukasla poručio je da trenutno ne želi da napušta Kinu u kojoj je zadovoljan iz više razloga, pre svega finansijskih, jer zarađuje 12 miliona evra godišnje neto plus ima razne bonuse.

Međutim, Benitez želi da se jednoga dana, po završetku posla u Dalijanu vrati u Premijer ligu i preuzme neki klub, kada se ponovo zaželi posla u Engleskoj.
Za sada mu promena i život na dalekom Istoku odgovara, tako da nema nameru da preuzima Čekićare.

Benitez je u Engleskoj vodio Liverpul, Čelsi i Njukasl.

Slavlje Čekićara na Sent Merisu

U poslednjem subotnjem meču 17. kola Premijer lige Vest Hem je slavio na gostovanju Sautemptonu.

Pelegriniju se sprema otkaz: Moram da budem zabrinut

Menadžer Vest Hema izjavio je uoči gostovanja Sautemptona da je svestan da je njegov tim osvojio malo bodova i da mu je potrebna pobeda.

"Nema šanse da se uskoro vratim u Premijer ligu"

Trener kineskog Dalijan Jifanga Rafael Benitez ne planira da se vrati u Premijer ligu Engleske u skoroj budućnosti.

Svanulo i Tobdžijama - iz 1 u 2, evrogol Pepea (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige u gostima su pobedili Vest Hem sa 3:1. Čekićari su na poluvremenu vodili, ali su Tobdžije u nastavku, za svega devet minuta, postigle tri pogotka. Najlepši je svakako Pepeov.