Getty Images/Christof Koepsel

22.11.2019 | 22.46 > 22:48

Fulam bez Mitrovića "okrenuo" Kvins Park Rendžers

U prvoj utakmici 17. kola Čempionšipa i velikom derbiju zapadnog Londona sastali su se Fulam i Kvins Park Rendžers.

Fulam je nakon preokreta, u meču kojim je otvoreno 17. kolo Čempionšipa, savladao Kvins Park Rendžers 2:1.

Gosti su odlično počeli utakmicu i poveli su već u trećem minutu golom Džordana Hjugla.

Domaći su igrali bez Aleksandra Mitrović, pošto je srpski reprezentativac "odrađivao" kaznu zbog pet do sada zarađenih pet žutih kartona.

Upskos lošoj igri Fulam je uspeo da izjednači u 27 minutu.
Centrirao je Denis Odoi, a izjednačio Abubakar Kamara.

Francuz je na pravi način zamenio Mitrovića jer je postigao i pobedonosni pogodak u 64. minutu.