03.12.2019 | 01.51

Preokret Roterama u završnici: Za 15 min. od 0:3 do 4:3

Fudbaleri Roterama plasirali su se u treće kolo FA Kupa pošto su posle velikog preokreta sa 4:3 savladali ekipu Solihal Murs.

Sve do 76. minuta ekipa Roterama je ima veliki zaostatak od tri gola.

Već posle osam minuta Solihal je vodio sa 2:0 - strelci su bili Osborn i Gadžer. Činilo se u 62. minutu da će Mursi proći u narednu rundu, pošto je na 3:0 povećao Bol.

Ipak, u završnici meča je usledila goleada Roterama. U 76. minutu je strelac bio Ladapo, da bi samo tri minuta kasnije gol postigao i Ihiekve.

Izjednačenje je u 88. minutu doneo Smit, a isti igrač je u prvom minutu sudijske nadoknade pogodio za veliki preokret i pobedu od 4:3.

U trećem kolu Roteram će igrati protiv Hala.