David Ramos, Getty Images

03.12.2019 | 19.26 > 19:30

Bilić posle 'onog' penala: Moglo bi da bude otkaza

Fudbaleri Vest Broma u poslednjoj utakmici 19. kola Čempionšipa pobedili su Preston u gostima rezultatom 1:0, a penalu koji je realizovao Čarli Ostin u 90. minutu prethodila je velika greška sudija.

Slaven Bilić

Lewis Storey, Getty Images Sport

Ekipa Slavena Bilića upisala je peti uzastopni trijumfa i sa 42 boda lider je šampionata sa dva boda više od Lidsa i sedam od Fulama.

Hrvatski trener je imao interesantan komentar posle utakmice koju je odlučila greška sudije Lengforda.

"Smešno je bilo što je neko sa Prestonove klupe rekao da je to penal, a neko je iz našeg kluba tvrdio da nije siguran. Trebalo jb da bude obrnuto," rekao je Bilić i dodao:

"Moglo bi biti nekih otkaza idućih dana."

You Tube Sport Klub

Vest Brom u sledećem kolu dočekuje Svonsi koji ne zna za pobedu u poslendje četiri utakmice.