04.12.2019 | 13.09 > 13:14

Mrak dočekao Siti, tv ekipa pritekla u pomoć

Fudbalere Mančester Sitija dočekao je mrak u svlačionici na stadionu „Turf Mur“ pred utakmicu sa Barnlijem u utorak, pa su u tim uslovima morali da se pripreme.

Turf Moor

Alex Livesey/Getty Images

Struja je nestala samo u gostujućoj svlačionici, ali je izabranicima Pepa Gvardiole u pomoć pritekla televizijska ekipa „Amazon Prajma“, koja je sa sobom imala studijsko osvetljenje.

Ispostavilo se da takav uvod u meč nije uticao na igru ‚Građana‘, koji su sa 4:1 slavili protiv Barnlija, što im je prvi trijumf posle dva remija prošle nedelje. Gabrijel Žesus je bio dvostruki strelac, a preostale golove postigli su Rodri Ernandes i Rijad Marez. Poraz domaćeg tima ublažio je Robert Brejdi u poslednjim trenucima utakmice.

Siti posle desetog trijumfa na drugom mestu ima 32 boda, osam manje od Liverpula, koji od 21.15 igra gradski derbi sa Evertonom, koji možete da pratite na Sport Klubu 1.