Gray Mortimore/Getty Images

05.12.2019 | 16.40 > 16:41

Anri: Ne znam gde bi Arsenal bio da nema Obamejanga...

Legendarni napadač Arsenala Tjeri Anri kaže da je neozbiljno sada prognozirati koliko novi menadžer Tobdžija Fredi Ljungberg može, pošto je odradio tek nekoliko treninga sa ekipom.

Tijeri Anri

Alexander Hassenstein, Getty Images

Tijeri Anri

Bivši Anrijev saigrač nasledio je Unaija Emerija i u prvoj utakmici osvojio bod protiv Noriča (2:2). Time je nastavljen Arsenalov niz od šest utakmica bez trijumfa u prvenstvu.

"Mislim da je u ovom trenutku teško očekivati da će promeniti mnogo toga. Odradio je jedan-dva treninga sa ekipom. Nemoguće je očekivati i prognozirati bilo šta u ovom trenutku", smatra Francuz.

Oba pogotka protiv Noriča postigao je Pjer-Emerik Obamejang, koji je tako nastavio sa dobrim partijama u ovoj sezoni i trenutno je treći strelac lige sa 10 golova.

"Ja ne znam gde bi Arsenal bio u ovom trenutku da nema Obamejanga", dodaje Anri.

Tobdžije u četvrtak od 21:15 (Nova Sport) dočekuju Brajton. Uoči te utakmice zauzimaju 10. poziciju sa 19 bodova.