Getty Images/Christof Koepsel

06.12.2019 | 11.57 > 12:08

Kad moraš, moraš: Obamejang na pauzi za toalet

Arsenal FC

Serija loših rezultata Arsenala nastavljena je u četvrtak uveče porazom od Brajtona, a meč je obeležila i bizarna situacija i izlazak Pjera Emerika Obamejanga sa terena.

Pierre-Emerick Aubameyang

Marc Atkins, Getty Images Sport

Aleksander Lakazet je zamenjen u 77. minutu meča između Arsenala i Brajtona pa je Pjer Emrik Obamejang ostao jedini napadač u ekipi domaćina.

Brajton je do drugog gola došao preko Mopea u 80. minutu, nakon čega su usledili neuspešni pokušaji Arsenala da izvuče bar bod u ovom meču.

Bizarna situacija dogodila se četiri, pet minuta kasnije kada je Obamejang samo nestao sa terena da bi se vratio u 89. minutu.

Fredi Ljungberg je nakon meča rekao da ni sam ne zna šta se dogodilo i zašto je njegov kapiten na kratko napustio teren:

"Iskreno, nisam ni primetio da je izašao. Samo sam video da se vraća na teren. Kada morate da idete, morate. Ako vam nije dobro, nije vam dobro i tu ne možete ništa da promenite. Moraćete ipak njega da pitate šte se dogodilo", uz osmeh je rekao Ljungberg nakon meča.

U snimku utakmice se takođe ne vidi momenat kada Obamejang napušta teren, ali videli smo kada se vratio.