Getty Images/Christof Koepsel

14.12.2019 | 20.15 > 20:23

Slavlje Čekićara na Sent Merisu

U poslednjem subotnjem meču 17. kola Premijer lige Vest Hem je slavio na gostovanju Sautemptonu.

West Ham

Naomi Baker, Getty Images Sport

Nakon dva vezana poraza, fudbaleri Vest Hema na gostovanju Sautemptonu došli su do pobede i slavili rezultatom 1:0.

Ispostavilo se da je gol odluke u ovom duelu postigao Sebastijan Heler u 37. minutu na dodavanje Forlansa.

Sjajnu solo akciju videli smo u 52. minutu koju je Majkl Antonio krunisao i golom, ali je pogodak poništen nakon gledanja snimka jer je fudbaler Čekićara igrao rukom.

Imao je u finišu Sautempton nekoliko prilika iz kojih je mogao da dođe do izjednačenja i izvuče bar bod iz ovog duela, ali neprecizni su bili i Đenepo i Long.

Vest Hem se ovom pobedom popeo za jedno mesto na tabeli i sada je na 15. mestu, dok je Sautempton 18.