Getty Images/Stuart Franklin

17.01.2020 | 22.56 > 22:58

Fulamov minimalac bez Mitrovića

Middlesbrough FC

Fudbaleri Fulama savladali su Midlzbro na svom terenu u 28. kolu Čempionšipa rezultatom 1:0, bez pomoći srpskog reprezentativca Aleksandra Mitrovića.

Skot Parker

Justin Setterfield, Getty Images Sport

Skot Parker

Najbolji strelac lige nije igrao zbog povrede koju je zadobio u meču protiv Hala i van terena će biti narednih mesec dana.

To, ipak, nije omelo Kotidžerse da slave pred svojim navijačima i upišu treći trijumf u prethodne četiri utakmice.

Ekipa Skota Parkera je potpuno nadigrala sastav sa trenutno najboljom formom i koji je osvojio 17 bodova u poslednjih osam utakmica.

Utakmica je rešena u sedmom minutu pošto je Brajan odlično ubacio sa leve strane, a Entoni Nokart postigao gol.

Fulam je bio bolji i u nastavku, a nije im priznat pogodak u 73. minutu, kada je na netipičan način slobodan udarac izveo Kavaljero, pošto je preskočio loptu, vratio se po nju, ubacio, a iako je Denis Odoi bio precizan, sviran je ofsajd.

Ovom pobedom Fulam je skočio na treće mesto na tabeli i posle skoro pet godina pobedili su Midlzbro kod kuće u ligaškoj utakmici.

Preostali dueli kola igraju se od subote do ponedeljka.