Dave Thompson/Getty Images

18.01.2020 | 15.26 > 15:36

"Nula" na Vikaridž roudu, Dini "promašio" tri boda

Fudbaleri Votforda i Totenhema odigrali su nerešeno 0:0 u meču 23. kola Premijer lige.

Troj Dini

Richard Heathcote Getty Images Sport

Troj Dini

Votford je na svom Vikaridž roudu imao veliki priliku da stigne do tri boda.

Nakon prodora Sara po desnoj strani i vraćene lopte sa ivice šesnaesterca, Delafeu je šutirao, a u blok ušao Vertongen, koga je lopta pogodila u ruku, pa je Majkl Oliver bez razmišljanja pokazao na belu tačku.

U 70. minutu je Votford mogao do vođstva, ali je šut Dinija iz penala odbranio Gazaniga.

Bio je to treći promašaj Dinija iz penala od poslednjih šest koliko je šutirao, a drugi ove sezone.

Utakmicu je bolje otvorio Totenhem i imao inicijativu, ali niko u prvom poluvremenu nije mogao do gola.

Totenhem je sedmi na tabeli sa 31 bodom, dok je Votford na 16. poziciji sa 23.

U narednom kolu tim Žozea Murinja dočekuje Norič, dok će Votford u goste Aston Vili.