Clive Mason, Getty Images Sport

19.01.2020 | 20.31 > 20:34

OIe: Ima mnogo toga pozitivnog za nas u ovom meču

Manchester United

Mančester junajted poražen je na gostovanju Liverpulu (2:0), a nakon duela na Enfildu Ole Gunar Solšer kaže da ima i pozitivnih stvari za njegov tim u ovom porazu.

Ole Gunnar Solskjaer

Clive Brunskill/Getty Images

Mančester junajted poražen je na gostovanju Liverpulu, a sem što je razočaran načinom na koji je njegov tim primio golove Ole Gunar Solšer nije imao mnogo toga da zameri svojoj ekipi. Štaviše, pohvalio je timski duh i igru.

"Igrači su dali sve od sebe. Nije bilo najbolje na početku drugog poluvremena, ali poslednjih 25 - 30 minuta smo vršili jak pritisak i držali smo ih dalje od našeg gola. Razočaran sam jer smo prilili gol iz korenera i ovom poslednjom akcijom, ali ima mnogo toga pozitivnog za nas u ovom meču", rekao je nakon utakmice Ole Gunar Solšer.

"Mislim da smo u drugom poluvremenu odigrali dobro protiv jakog tima na teškom terenu. Nismo pokazali kvalitet u završnici napada. Rekao bih da je Fred bio odličan, kao i De Hea. Igrali smo kao tim", zaključio je mendažer Junajteda.

"Način na koji je Liverpul proslavio drugi gol, samo pokazuje koliko je daleko naš tim došao", dodao je Solšer na kraju.