U sredu je odigrano dva duela engleskog Čempionšioa, oba se završena bez pobednika.

Notingem Forest

Nathan Stirk, Getty Images Sport

Čarlton i Fulam su u malom londonskom derbiju odigrali meč bez golova.

Notingem Forest je poveo protiv Redinga golom Luisa Grobana deset minuta pre kraja, ali su gosti pogotkom Sema Boldoka tri minuta kasnije uspeli da osvoje bod.

Nakon ovakvih ishoda, stanje na tabeli ostalo je nepromenjeno, Fulam na trećem mestu ima bod više od Notingema, a ispred njih su VBA i Lids.

Mitar od tragičara do junaka Fulama

Kompletirano je 35. kolo engleskog Čempionšipa. Na poslednjih sedam mečeva viđeno je svega sedam golova. Jedan od njih postigao je i Aleksandar Mitrović u četvrtom minutu nadoknade i doneo bodove Fulamu.

Bilić sigurno korača ka Premijer ligi

Fudbaleri Vest Broma nastavili su sa odličnim partijama i u meču 35. kola Čempionšipa na svom terenu pobedili su Preston rezultatom 2:0.

Orlovi širom meridijana: Mitrović u nezadrživom naletu

Možda su srpski fudbaleri bili "tiši" nego prethodnih vikenda, ali se to nikako ne može reći za Aleksandra Mitrovića, koji prosto ne staje da trese mreže.

Mitrović 22. golom doneo bod Fulamu protiv Derbija (VIDEO)

Derbi je u duelu Čempionšipa poveo protiv Fulama golom Runija iz penala, da bi Aleksandar Mitrović doneo bod svom timu, pogledajte oba gola sa utakmice.