U sredu je odigrano dva duela engleskog Čempionšioa, oba se završena bez pobednika.

Notingem Forest

Nathan Stirk, Getty Images Sport

Čarlton i Fulam su u malom londonskom derbiju odigrali meč bez golova.

Notingem Forest je poveo protiv Redinga golom Luisa Grobana deset minuta pre kraja, ali su gosti pogotkom Sema Boldoka tri minuta kasnije uspeli da osvoje bod.

Nakon ovakvih ishoda, stanje na tabeli ostalo je nepromenjeno, Fulam na trećem mestu ima bod više od Notingema, a ispred njih su VBA i Lids.

Mitrovićev 50. gol za Fulam, prošli Everton, VBA...

Ekipa Fulama plasirala se u drugo kolo Liga kupa Engleske eliminisavši Ipsvič sa 1:0.

Parker za SK: Mitroviću samo 30 minuta? Dugo je bio odsutan...

Fulam je poražen od Arsenala na startu sezone, Aleksandar Mitrović je na terenu proveo svega pola sata, poslušajte šta je menadžer Skot Parker rekao o odluci da najboljeg strelca na stavi u startnu postavu,

Arteta za SK: Uvek je lepo početi pobedom (VIDEO)

Menadžer Arsenala Mikel Arteta može biti zadovoljan startom sezone, njegov tim slavio je u gostima protiv Fulama sa 3:0, poslušajte šta je Arteta izjavio za Sport Klub nakon meča.

Arsenalov perfektan uvod u novu sezonu (VIDEO)

U prvom meču Premijer lige u novoj sezoni, Arsenal je u gostima pobedio novajliju Fulam sa 3:0, pogledajte sve golove sa utakmice.