Nathan Stirk/Getty Images

24.01.2020 | 22.52 > 22:53

Šefild Venzdej ide dalje, Nortempton i Derbi ponavljaju

Fudbaleri Šefild Venzdeja plasirali su se u osminu finala FA Kupa pobedom protiv Kvins Park Rendersa. Nortempton i Derbi Kaunti igraće ponovljeni meč.

Šefild Venzdej

George Wood/Getty Images

Duel Nortemptona i Derbi Kauntija završen je bez golova i dva tima će morati da ponove svoj meč četvrtog kola.

U osmini finala gledaćemo Šefidl Venzdej koji je slavio na gostovanju Kvins Park Rendžersu 2:1.

Poveli su gosti zahvaljujući golu koji je u finišu prvog poluvremena postigao defanzivac Morgan Foks. Igrao se 43. minut kada je Foks zatresao mrežu domaćih.

Kada je izgledalo da će to biti sve u ovom meču dobili smo zanimljivu završnicu. Povisio je Vinal u prvom minutu nadoknade na 2:0, a tri minita kasnije počasni gol za domaćina dao je Vels.

U subotu je na programu deset mečeva četvrtog kola. Na terenu će, od premijer ligaša, biti Lester koji gostuje Brentfordu (13:45), Barnli i Norič u međusobnom duelu (16), Šefild junajted koji gostuje Milvolu (16), Njukasl koji dočekuje Oksford junajted (16), Sautempton i Totenhem u duelu koji počinje u 16 časova, Vest Hem kome će gost biti Vest Bromvič Albion (16) i Čelsi koji od 18:30 gostuje Halu.

FA Kup u direktnim prenosima pratita samo kanalima Sport Kluba.