Getty images/Michael Regan

25.01.2020 | 15.43

FA Kup: Ihenačo odveo Lester u 5. kolo

Leicester City FC

Ekipa Lestera plasirala se u 5. kolo FA kupa, savladavši u gostima Brentford sa 1:0.

Brentford - Lester

Getty Image/ Michael Regan / Staff

U duelu 4. ekipe na tabeli u Čempionšipu i trećeplasiranog tima Premijer Lige, gol odluke postigao je Keleči Ihenačo u 4. minutu.

On je zatresao mrežu nakon ubačene lopte mladog beka Džejmsa Džastina.

Inače, obe ekipe su igrale u kombinovanim sastavima.

Brentfod, koji ima velike ambicije i bori se za plasman u PL, u pojedinim trencuima pokazao je snagu, a najbolju priliku propustio je u 64. minut, kada su pogodili stativu.

Ovo je bio prvi duel dana u FA Kupu, ostali se igraju počevši od 16:00.