Nula u Svonsiju, goleada u Viganu

Fudbal - video 11. feb 202022:33 > 22:37
Harry Trump/Getty Images

U mečevima 32. kola Čempionšipa pobede su ostvarili Birmingem, Blekburn i Čarlton, dok su tri meča završena bez pobednika.

Birmingem je u gostima bio bolji od Barnslija 1:0. Jedini gol na meču postigao je Hogan u 76. minutu.

Birmingem je 14. na tabeli sa 43 boda. Barnsli je i dalje u zoni ispadanja, na 23. mestu i ima 25 bodova.

Blekburn je na svom terenu bio siguran protiv Hala 3:0.

Strelci za Blekburn bili su Lenihan u 73, Armstrong u76. i Samjuel u 80. minutu.

Blekburn ima 47 bodova na osmom mestu, dok je Hal 15. sa sedam bodova manje.

Čarlton je u gostima minimalcem savladao Notingem, a jedini pogodak postigao je Tejlor u 24. minutu. Notingem je peti sa 54 boda, Čarlton je na 19. poziciji sa 36.

Brentford i Lids odigrali su nerešeno 1:1, remizirali su i Vigan i Midlzbro 2:2, dok na meču Svonsija i Kvins Park Rendžersa završen bez golova.