Getty Images/Christof Koepsel

14.02.2020 | 23.01 > 23:07

Goleada i remi na Kej komu, Hal - Svonsi 4:4

U premijernom meču 33. kola Čempionšipa na Kej kom stadionu Hal i Svonsi odigrali su nerešeno, 4:4.

Hull City

James Chance/Getty Images

Goleadu je otvorio Leonardo da Silva Lopez svojim prvencem u dresu Tigrova već u šestom minutu. Izjednačenje Svonsiju doneo je Vejn Rautlidž osam minuta kasnije nakon odličnog prodora i asistencije Galagera.

Do kraja prvog dela meča rezultat se nije menjao, a nakon pet minuta igre u nastavku novajlija iz Piterboroa Markus Medison prvim golom u dresu novog tima doneo je novo vođstvo Halu.

Ovoga puta radost domaćih trajala je još kraće jer je nakon samo pet minuta Kajl Noton izjednačio na 2:2.

Domaćin je već u 61. minutu treći put poveo. Strelac je bio igrač na pozajmici iz Barnsilija Malik Vilks.

Džordan Gerik ušao je u igru u 73. minutu, a četiri minuta nakon toga izdanak Svonsijeve omladinske škole postigao je prvi gol za prvi tim Labudova.

Prvi put je Svonsi vodio u 84. minutu. Još jedan rezervista se upisao u strelce - Rijan Bruster.

Hal je do boda došao u petom minutu nadoknade, gol je postigao Tom Ivs na asistenciju Magenisa.

Hal ni u osmom uzastopnom meču nije došao do trijumfa, dok Svonsi ne zna za pobedu ni nakon pet duela.