Getty Images/Stuart Franklin

07.03.2020 | 15.34

Mitrović ponovo bez gola, Fulamu bod u Bristolu

Fudbaleri Bristol Sitija i Fulama podelili su bodove u meču 37. kola Čempionšipa. Meč na stadionu 'Ešton Gejt' završen je 1:1.

Aleksandar Mitrović

Catherine Ivill Getty Images Sport

Bio je to duel dve ekipe koje se nadaju plasmanu u Premijer ligu.

I jedan i drugi tim igrali su agresivno, pa su do kraja meča imali po dvocifren broj šuteva ka golu rivala.

Domaći, koji za pobedu ne znaju početka februara, prvi su došli do pogotka. U 70. minutu glavom je loptu u gol poslao Naki Vels, kome je to bio 15. gol u sezoni, tek drugi u dresu Bristola.

Gosti iz Londona su do izjednačenja došli u 84. minutu, kada je gol postigao Tom Kerni.

Aleksandar Mitrović je igrao svih 90 minuta, a drugi meč zaredom nije postigao gol, iako je u 76. minutu imao dobru prilika iz slobodnjaka.

Fulam na 'Ešton Gejtu' ne zna za pobedu od 1990.

Londonski klub je trenutno treći na tabeli, dok je Bristol na sedmom mestu.