Getty images/Michael Regan

01.07.2020 | 23.08

Jarmolenko u 90. minutu srušio Čelsi!

Vest Hem je u malom gradskom derbiju savladao Čelsi 3:2 pogotkom Jarmolenka u poslednjem minutu meča.

Vest Hem - Čelsi

Julian Finney Getty Images Sport

Gol Vest Hema u 34. minutu poništen je zbog ofsajda posle gledanja VAR, a Čelsi stiže do prednosti u 42. minutu kada je precizan sa 11 metara bio Vilijan.

Ipak, u samom finišu poluvremena, Čekičari su izjednačili pogotkom Tomasa Sučeka glavom, koji je inače bio strelac i poništenog gola.

Domaći tim stiže do potpunog preokreta zahvaljujući Antoniju u 51. minutu.

Sport Klub Youtube

Vilijan je drugim golom, najlepšim na meču, izjednačio na 2:2 kada je u 72. minutu perfektno izveo slobodan udarac.

Ipak, u 90. minutu posle kontre Vest Hema i asistencije Antonija, Jarmolenko postiže četvrti gol u sezoni i donosi pobedu svom timu.

Domaći tim je osvojio važne bodove za beg iz zone ispadanja, dok Čelsi ostaje na četvrtom mestu na tabeli, ali Mančester Junajted sada ima samo dva boda manje.