Poraz Paunovića, ništa od Mančester Junajteda

Fudbal - video 15. sep 202019:47 > 19:49
Alex Burstow/Getty Images

Reding je poražen od Luton Tauna 0:1 u drugom kolu Karabao Liga kupa Engleske pa će u trećem kolu veliki Mančester Junajted gostovati Lutonu.

Ekipa srpskog trenera Veljka Paunovića izgubila je na svom terenu.

Luton je bolje počeo meč i poveo u 24. minutu golom Džordana Klarka, koji je udarcem glavom matirao odbranu Redinga. Ispostaviće se da je to bio i konačan rezultat meča iako je Reding u finišu utakmice propustio veliku šansu da izjednači. Za Paunovićev tim debitovao je 17-godišnji Dejan Tetek.

Rival Luton Tauna u trećem kolu biće slavni Mančester Junajted.

Pored ovog meča u prvim terminima odigrano je još tri utakmice drugog kola Karabao Liga kupa:

Midlsbro je poražen od Barnslija kao domaćin 0:2. Već posle pola sata igre gosti su imali dva gola prednosti. Austrijanac Patrik Šmit doveo je goste u vođstvo, a na 2:0 je povisio Vilijams. Barnsli će u trećem kolu na noge Čelsiju.

Milvol je lako savladao Čeltenham 3:1. Prvi gol večeri postigao je za Milvol bivši vezista Sautenda Rajan Leonard u 19. minutu. Na 2:0 povećao je Konor Mahoni u 49. minutu. Treći gol postigao je bivši golgeter Oldama i Fulama Met Smit, a utešni za goste Azaz. U sledećem kolu Milvol će igrati protiv Barnlija ili Šefild Junajteda.

Gilingem je u poslednjim trenucima meča izjednačio protiv Koventrija 1:1. Gosti su poveli golom Biamoua u 61, a izjednačio je Grejem iz penala u 94.minutu. Pobednika su odlučili penali – 5:4 za domaćina. Gilingem će u narednom kolu gostovati Vulvsu ili Souku.