KDB iskren: Ne mogu da nadoknadim Silvino odsustvo

Reyes de Europa!

Silva je bio majstor, neko ko je sa Aguerom i Kompanijem činio jaku osnovu Sitija i pritom doneli mnogo uspeha. Biće teško Fodenu i ostalima, ko ga bude menjao, da nadoknadi njegove zadatke.

Odgovori 13 1

AK47

Svake godine gube po jednog lidera ekipe (Kompany, Silva D.), a novih nema. To moze da bude problem, a i ne verujem da bi KDB izmislio ovu spiku...znaci vec se nesto oseti u atmosferi ako ne na terenu. Inace imali su srece u II poluvremenu Wulvsi su mozda i zasluzili bod. Obzirom da su prosle izgubili obe ovo je napredak ipak. I moram da primetim manjak broja komentatora na vesti o citiju dok se sada sav hejt prebacio komentarisnje poola 🤔

Odgovori 9 2

Zekan

Mozda od pre 3-4 sezone. Poslednje se videlo da Silva ne moze tim tempom da igra pa je i bio rezerva na dosta utakmica.

Odgovori 32 0

Nenad

Da bio je, ali u koliko mečeva je bio baš ključna rezerva i imao je popriličan doprinos.

5 0

Pedja1670

Penal koji je sinoć izveo protiv Vulverhemptona je školski primjer kako to treba raditi. A ne skakutati do lopte i spoticati se usput ili ponižavati golmana "panenkama" i sličnim budalaštinama. Odlučno, snažno, precizno, pritom, poštujući protivnika! Gajim veliko poštovanje prema ovom majstoru!

Odgovori 117 1

Skauzerlija

Baš tako, kompletan igrač koji, po mom, mišljenju može nadprosečno odigrati na SVAKOJ poziciji na terenu ( izuzev golmanske ). Zasluženo igrač sezone prošle godine iako se Liverpul prošetao do titule i najbolji vezni igrač na svetu.

32 0

V.b

Slažem se za sve osim za Panjenku. Ako "baci" golmana to je onda šmekerski potez, ali ako golman ostane onda izvođač ispadne glup do maksimuma, pa mu verovatno više to neće pasti na pamet. Sećam se takve situacije, Kopa Amerika, Ekvador Argentina, Ekvador bolje otvorio meč, ali penal koji im je mogao dati vođstvo izveden panjenkom i golman uhvati živu.. Na poluvremenu izvođač je izmenjen, ako je i dotle igrao. Ono što želim da kažem je: U slučaju da daš panjenku, nisi ti nikog ponizio, ni golmana ni protivnički tim, ali ako je promašiš ponizio si i sebe i svoj tim. Tako da, i dalje mislim da je šmekersi dati panjenku, kao Mesi 700. gol u karijeri, ili Ramos protiv Italije...

3 0

Cancelo

Fantasy igraci ne bi voleli da imas samo 5 golova i asist 😁

Odgovori 56 0

iVar

igracina! Najvise mrzim kad iznese loptu, odigra pas da se smrznes, spoji Sterlinga sa golom, ovaj zavrne povratnu i Jesus da gol... asistencija Sterlingu, a KDB izmislio gol!

12 0

Uživo: Šansa za Kutinja, i dalje 1:1

Fudbaleri Barselone dočekuju Real Madrid u 245. klasiku, uz direktni prenos na Novoj sport.

Četiri gola za 25 minuta: Jurgorden "razbio" Sirijus

U švedskom Alsvenskan šampionatu u subotu su se igrala dva meča 25. kola, a ubedljivu pobedu ostvario je stokholmski Jurgorden, koji je na domaćoj „Tele2 areni“ bio bolji sa čak 4:0 od Sirijusa iz Upsale.

Lous opet na pol poziciji u Aragonu

Vozač Estrelja Galisija Mark VDS rejsinga Sem Lous startovaće sa pol pozicije drugu nedelju zaredom u Moto2 kategoriji Svetskog šampionata, pošto je bio najbolji u kvalifikacijama pred Veliku nagradu Teruela, 12. trku sezone.

Greška u odbrani Katalonaca i gol Valverdea (VIDEO)

Barselona i Real Madrid od 16 časova igraju El Klasiko, uz prenos na kanalu Nova Sport. Federiko Valverde doneo je prednost Madriđanima već u petom minutu, a samo tri minuta kasnije Katalonci su izjednačili preko Ansua Fatija.