West Ham United

Menadžer Vest Hem Junajteda Dejvid Mojs je pozitivan na koronavirus potvrđeno je u utorak uveče. Uz njega su i dva igrača takođe pozitivna na testiranju.

David Moyes

Adam Davy - Pool/Getty Images

Uz Mojsa su pozitivni Isa Diop i Džoš Kalen. Tim se inače spremao za utakmicu Liga kupa koju "čekićari" u utorak uveče igraju sa Halom i tokom zagrevanja je stigla informacija da ima pozitivnih rezultata. Mojes, Diop i Kalen su odmah napustili stadion, svi su bez simptoma i pratiće pravila i protokole.

Meč je inače počeo bez ove tri osobe, a Alan Irvin predvodi ekipu protiv Hala.

Mojs: Dugo se nisam ovako dobro osećao protiv Sitija

Fudbaleri Vest Hem Junajteda imali su prednost u meču sa Mančester Sitijem, ali su na kraju bili srećni izvojevanim bodom protiv „Građana“. Nakon meča govorio je menadžer „Čekićara“ Dejvid Mojs i istakao da je prezadovoljan igrom svog tima.

WHU 'preživeo' Siti, najgori Gvardiolin start

Prvi meč subotnjeg programa šestog kola Premijer lige doneo je duel Vest Hem Junajteda i Mančester Sitija na stadionu Londonu, a meč je završen remijem 1:1.

Kao na plaži: Magija Antonija za vođstvo protiv Sitija

Fudbaleri Vest Hema i Mančester Sitija remizirali su u meču šestog kola Premijer lige rezultatom 1:1. Domaćin je poveo sjajnim golom Majkla Antonija u 18. minutu. Izjednačenje i bod gostima iz Mančestera doneo je Fil Foden pogotkom u 51. minutu.

Gvardiola: Biće otvorena borba za titulu

Menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola smatra da će borba za titulu u Premijer ligi biti otvorena, pošto je početak sezone doneo nekoliko iznenađujućih rezultata.