Getty Images/Stuart Franklin

23.09.2020 | 21.50 > 21:51

Fulam siguran i bez Mitra; Prošli i Burnli, Brajton...

Burnley FC

Fudbaleri Fulama pobedili su Šefild Venzdej kod kuće u trećem kolu Liga Kupa rezultatom 2:0.

Fulam

Reuters/Molly Darlington

Fulam

Kotidžersi nisu igrali u najjačem sastavu, van tima bio je najbolji strelac Aleksandar Mitrović, ali su rutinski savladali člana Čempionšipa.

Kamara je u devetom minutu doveo domaće u vođstvo, da bi u 32. Rid udvostručio prednost i, ispostavilo se, postavio konačan rezultat.

Ekipa Skota Parkera u četvrtoj rundi igraće protiv Brentforda.

Burnli je istim rezultatom na strani savladao Milvol. Strelac prvog pogotka na Denu bio je Braunhil u 45. minutu. Potvrda prolaska stigla je u 90+3. preko Vidre.

Tim Šona Dajča u narednom kolu igra protiv boljeg iz duela Mančester Siti - Bornmut.

Brajton je kao gost sa 2:0 pobedio Preston Nort End.

Jahanbakš je doveo Galebove u vođstvo u 57. minutu, a Mekalister u 75. otklonio sve dileme oko trijumfa.

Brajton u četvrtom kolu ide na Mančester Junajted.

U takmičenju ostaje i ekipa Stouka, koja je sa 1:0 dobila Džilingem. Kembel u 37. minutu doneo je pobedu Potersima.

Stouk u sledećem kolu igra protiv pobednika meča Bristol Siti - Aston Vila.