Michael Steele/Getty Images

26.09.2020 | 16.25

Bruno: Brajton je zaslužio više, imali smo sreće

Manchester United

Fudbaler Mančester Junajteda Bruno Fernandeš ocenio je da je njegov tim imao sreće u meču protiv Brajtona, te da će morati da igra bolje u narednim utakmicama.

Pool, Getty Images

'Crveni đavoli' su u subotu slavili u Brajtonu 3:2, zahvaljujući golu portugalskog fudbalera iz penala u 10. minutu sudijske nadoknade.

Pre toga su domaći poveli pošto je Mope pogodio sa bele tačke. Potom je Dank postigao autogol za 1:1. Junajted je preokrenuo preko Rašforda, da bi u petom minutu nadoknade Marč izjendačio na 2:2.

Ipak, u poslednjim minutima sudija je odlučio da dosudi penal za goste, pošto je Mope igrao rukom u kaznenom porstoru. Bruno je bio siguran i doneo je pobedu svom timu.

"Ostavili smo im previše prostora, nismo bili agresivni, poklonili smo im dva gola. Moramo da budemo mnogo bolji", rekao je Bruno.

"Brajton je bio izuzetno dobar, ali možda je uzrok tome i naša igra. Moramo da kontrolišemo loptu bolje, budemo agresivniji. Možda su oni zaslužili više, ali je nekada potrebno da imate i sreće".

Junajted i Brajton sastaće se naredne sedmice u četvrtom kolu Liga Kupa.