U nedelju je pobedama Bristol sitija i Bornmuta kompletirano treće kolo Čempionšipa.

Bristol City FC

Harry Trump/Getty Images

Bristol siti je na svom terenu nadigrao Šefild vemzdej i slavio rezultatom 2:0.

Prvi gol viđen je tek u 59. minutu, a strelac je bio Rou. Pobedu domaćih je u drugom minutu nadoknade potvrdio Peterson.

Bristol je nakon tri kola, uz Reding Veljka Paunovića jedini tim sa tri pobede u takmičenju. Šefildu je ovo prvi poraz, ali je on i dalje u bodovnom minusu jer mu je na početku sezone oduzeto 12 bodova. Sada je na -8.

Bornmut je minimalcem savladao Norič. Jedini gol postignut je u 35. minutu, a strelac je bio Groneveld.

Bornmut iz tri meča ima sedam bodova na četvrtom mestu na tabeli, Norič je sa četiri na 13. poziciji.