Catherine Ivill, Getty Images Sport

30.09.2020 | 00.20 > 00:24

Pauza za toalet: Neke stvari ne možeš da zaustaviš

Pred kraj meča Liga kupa između Totenhema i Čelsija Erik Dajer samo je izjurio sa terena i otišao u toalet. Žoze Murinjo krenuo je besno za njim da proveri zašto je napustio teren u momentu kada njegov tim gubi.

Eric Dier

Clive Rose, Getty Images Sport

Totenhem je boljim izvođenjem penala eliminisao Čelsi iz Liga Kupa, a meč je obeležio i neobičan detalj.

U 78. minutu, pri rezultatu 1:0 za Čelsi, Erik Dajer istrčao je sa terena i uputio se ka toaletu. Za njim je sa klupe potrčao i Žoze Murinjo.

Nakon meča, Dajer je rekao da Murinjo nije bio zadovoljan onim što se dogodilo, ali "kada moraš, onda moraš". Nakon meča Murinjo je ipak pohvalio Dajera koji je i sam izjavio da je meč protiv Čelsija jedan od onih koje posebno želi da igra.

"Mislim da je svima jasno zašto sam izašao. Kada moraš da ideš, moraš. Čuo sam da su imali šansu dok me nije bilo i srećan sam što nisu dali gol jer bi to bilo veoma nezgodno. Ali, neke stvari jednostavno ne možeš da zastaviš", rekao je posle meča Dajer.