Lynne Cameron/Getty Images

24.10.2020 | 18.04

Mitar bez municije, CP slavio na Krejven Kotidžu

Crystal Palace

U susretu šestog kola Premijer lige Fulam je zabeležio još jedan poraz, ovog puta na svom terenu od Kristal Palasa 2:0.

Crystap Palace

Mike Hewitt/Getty Images

Fulam je u prošlom kolu uspeo da izvuče bod iz Šefilda i verovatno su se navijači ponadali da će u nastavku gledati nešto drugačiju priču nego u prva četiri kola. Ipak, Kristal Palas ih je brzo spustio na zemlju i najavio ekspresan povratak u Čempionšip.

Takav scenario već je nagovešten u osmom minutu kada je Džairo Ridevold doneo vođstvo Palasu, posle sjajne asistencije Vilfreda Zahe. Najbolji igrač Palasa posle asistencije upisao se u listu strelaca u 64. minutu i tada je bilo jasno da će bodovi na Selhurst Park. Još kada je u 86. minutu Kamara dobio crveni karton sve je za Fulam palo u vodu. Do kraja Kotidžersi su ipak uspeli da postignu gol u petom minutu nadoknade preko Kernija. A što se tiče Aleksandra Mitrovića on je i sada odigrao 90 minuta i svoj golgeterski post u Premijer ligi produžio na 293 minuta. Za goste svih 90 minuta odigrao je Luka Milivojević.