30.10.2020 | 23.07 > 23:10

Nova pobeda Vulvsa, Milivojević isključen

Crystal Palace

Fudbaleri Vulverhemptona savladali su Kristal Palas sa 2:0 u utakmici sedmog kola engleske Premijer lige.

Luka Milivojević

Pool, Getty Images

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu – prvo je u 18. minutu Ait Nouri natrčao i sa 14-15 metara iskosa sa leve strane precizno šutirao nakon nedovoljno dobre reakcije odbrane gostiju.

Na drugi pogodak nije se mnogo čekalo, već u 27. minutu Pedro Neto centrirao je sa desne strane, a usamljen je bio Podens, koji šalje loptu u mrežu.

Najbliži golu Palas je bio u 38. minutu posle starta Vilija Bolija u šesnaestercu, ali posle gledanja snimka, sudija Martin Etkinson promenio je prvobitnu odluku da dosudi penal.

Loše veče za tim iz Londona postalo je još gore u 87. minutu, kada je srpski fudbaler Luka Milivojević dobio direktni crveni karton zbog oštrog starta na Mutinju. Nešto ranije Milivojević je imao solidan šut ka golu Vulvsa.

Vukovi su treći na tabeli sa 13 bodova, isto kao i Everton i Liverpul, ali uz meč više, dok je Kristal Palas deveti sa 10 bodova.