02.08.2015 | 17.54 > 18:01

Arsenal odbranio Komjuniti Šild!

Fudbaleri Arsenala odbranili su trofej u Komjuniti Šildu, pošto su savladali Čelsi sa 1:0. Pobedonosni gol za „Tobdžije“ postigao je Aleks Okslejd Čemberlejn u 24. minutu.Arsen Venger je tako zabeležio prvu pobedu protiv Žozea Murinja, nakon njihovih 13 duela na klupi londonskih timova. Meč ...

Fudbaleri Arsenala odbranili su trofej u Komjuniti Šildu, pošto su savladali Čelsi sa 1:0.

Pobedonosni gol za „Tobdžije“ postigao je Aleks Okslejd Čemberlejn u 24. minutu.

Arsen Venger je tako zabeležio prvu pobedu protiv Žozea Murinja, nakon njihovih 13 duela na klupi londonskih timova.

Meč je odigran na stadionu Vembli u Londonu, pred 85.4437 gledalaca.

U timu Čelsija, svih 90 minuta su odigrali srpski reprezentativci Nemanja Matić i Branislav Ivanović.

Svoj zvanični debi u dresu Arsenala, imao je doskorašnji golman Čelsija Petr Čeh.

On je, prema očekivanjima, srdačno pozdravljen od strane Čelsijevih navijača.

Ovaj duel bio je uvod u novu sezonu Premijer Lige, koja počinje narednog vikenda, i biće direktno prenošena na Sport Klubu.