Suares: Postarao sam se da ne izgubimo

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Fudbaler Barselone Luis Suares rekao je da je njegov tim trebalo da pobedi Atletiko posle remija dva tima rezultatom 1:1 u okviru osmog kola La Lige.

‘Jorgandžije’ su na svom terenu vodile od 21. minuta golom Saula, da bi katalonski klub spasao upravo Suares, koji je izjednačio osam minuta pre kraja regularnog dela susreta.

Na taj način stavljena je tačka na sjajan niz Barselone, koja je u prvih sedam kola domaćeg šampionata imala maksimalan skor.

Svi znaju da se Atletiko dobro brani i da imaju odličnog golmana. Imali smo osećaj da smo zaslužili više u drugom poluvremenu. Bilo je teško boriti se, uložio sam veliki napor i kada sam imao loptu i kada nisam. Bilo je komplikovano vratiti se pošto smo proveli veći deo utakmice u zaostatku, ali mislim da smo imali više šansi nego oni“, rekao je Suares.