Michael Steele/Getty Images

08.01.2018 | 01.20 > 01:22

Zidan propustio konferenciju posle remija u Vigu!

Real Madrid CF

Trener Real Madrida Zinedin Zidan zakasnio je na konferenciju za novinare posle remija protiv Selte u Vigu – 2:2.

Zinedin Zidan, Real Madrid

Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Francuz se predugo zadržao u svlačionici posle novog kiksa, pa je propustio da se pojavi pred novinarima, pošto gostujući trener prvi dolazi na konferenciju. Kada je napokon stigao, nije želeo da otkrije o čemu je razgovarao sa igračima.

„To ostaje među nama, ali jasno je da smo svi besni. Ali to je i normalno. Odigrali smo dobro prvo poluvreme i nismo zadovoljni konačnim rezultatom. Protivnik je bolje pritiskao u nastavku, tako da naša pas igra nije funkcionisala. Previše smo gubili posed.“

Šampion Evrope se posle ovog remija praktično oprostio od titule pošto ima čak 16 bdova manje od prvoplasirane Barselone.

„U ovom trenutku ne možemo da govorimo o tabeli, moramo da se koncentrišemo na utakmice i pokušamo da ih dobijemo“, dodao je Francuz.