Izvor: Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport
Fudbal 13.01.2018 | 20:24 > 20:27

Gameiro matirao Dmitrovića za slavlje Atletika

Atletiko Madrid zabeležio je pobedu na gostovanju Eibaru u meču 19. kola Primere.

Kevin Gameiro

Atletiko Madrid je slavio na gostovanju Eibaru na sebi svojstven način - pobedom od 1:0.

Pobedu su Simeonovoj ekipi doneli francuski igrači. Antoan Grizman je bio asistent a Kevin Gameiro strelac.

Drugoplasirani tim Primere se grčevito branio u drugom poluvremenu, a Eibar je u finišu propustio nekoliko izglednih prilika, ali je Paulo Oliveria, Inui, Kike i Serđi Emrih nisu uspeli da savladaju odličnog golmana Oblaka.

Srpski golman Marko Dmitrović nije imao mnogo polsa, ali je spasao svoju mrežu u situaciji jedan na jedan sa Grizmanom u 74. minutu.

Serija Eibara sedam utakmica bez poraza je prekinuta. Za to vreme Eibar je osvojio 19 bodova.