Grizman za pobedu Atletika, Vukčević tragičar

Primera 13. jan 201914:01 > 14:17
Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Fudbaleri Atletiko Madrida slavili su u meču 19. kola La lige protiv ekipe Levantea rezultatom 1:0. Jedini gol na Vanda Metropolitanu postigao je Antoan Grizman sa bele tačke, u 57. minutu.

Atletiko je tako stigao do 10. pobede u španskom fudbalskom šampionatu.

Atletiko je dominirao tokom prvog poluvremena. Postigli su gol u 11. minutu, koji je poništen zbog prekršaja Rodrija nad Enisom Bardijem u ranoj fazi napada Atletika. Koke je počeo da slavi vođstvo svoje ekipe, a onda je posle sugestije VAR sudija Prijeto Iglesijas odlučio da ostane 0:0.