SK

15.04.2019 | 22.57 > 23:00

La liga: Leganes i Real podelili bodove

Fudbaleri Real Madrida odigrali su nerešeno 1:1 protiv Leganesa u meču 32. kola španske La lige.

Karim Benzema

Denis Doyle/Getty Images

Leganes je poveo u 45. minutu golom Žonatana Silve, pa je domaći tim na pauzu otišao sa golom prednosti.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje, pošto je Karim Benzema u 51. minutu pokupio svoj odbitak i prevario golmana Kueljara.

U nastavku su Madriđani držali loptu u svom posedu, ali nije bilo mnogo izglednih prilika za gol.

U samoj završnici susreta Marselo je snažno šutirao, ali je golman domaćih odlično reagovao.

Sport klub

Treba istaći i da je nekoliko minuta ranije Leganesu opravdano poništen gol, zbog ofsajda u kome se našao Jusuf En Nesiri.

Real je na trećem mestu na tabeli sa 61 bodom i nakon ovog kola, a u sledećem dočekuju sedmoplasirani Atletik Bilbao.