SK

23.04.2019 | 21.31 > 22:28

Ueska hvata poslednju šansu - kakav gol Avile!

SD Eibar

Fudbaleri Ueske pobedili su Eibar na svom terenu u 34. kolu španske La Lige rezultatom 2:0 i time sačuvali šansu da se izbore za opstanak u elitnom rangu.

Denis Doyle, Getty Images Sport

Ueska sad zauzima 19. mesto sa 29 bodova, pet manje od prvog iznad crte Đirone, uz meč više. Eibar je 13. sa 40.

Tim Fransiska Rodrigesa je do prve pobede posle 7 mečeva, računajući i poslednja četiri uzastopna remija, doša u razmaku od tri minuta.

Najpre je u 54. Enrik sjajno utrčao na prvu stativu i savladao Marka Dmitrovića, da bi u 57. Avila postigao fantastičan pogodak.

Iz kornera je centrirao Fereiro, a vezista domaćih uhvatio fantastičan volej na 16 metara i poslao loptu u rašlje.

Uživajte!

Ueska u narednom kolu gostuje Viljarealu, a Eibar Valensiji.

U utakmici Valjadolida i Đirone slavili su domaći sa 1:0. Mićel je u 67. minutu bio strelac na asistenciju Unala.

Valjdadolid sad 15. na tabeli sa 35 bodova, dok je Đirona 17. sa 34.