Malo Forlansova majstorija, Viljareal - Ueska 1:1

Villarreal CF

Viljareal i Ueska odigrali su nerešeno 1:1 u meču 35. kola Primere.

Richard Heathcote/Getty Images

Nakon tri vezane pobede Viljareal nije uspeo da na svom terenu nadigra Uesku koja je u zoni ispadanja i meč je završen bez pobednika - 1:1.

Poveo je Viljareal preko Forlansa u 30. minutu i čuvao prednost sve do 78. minuta kada je Avila uspeo da pogodi za konačnih 1:1.

Ipak, treba posebno istaći gol Forlansa postignut rabonom.

Gosti su meč završili sa igračem manje jer je u drugom minutu nadoknade Pulido dobio direktan crveni karton.