SK

19.05.2019 | 13.46 > 13:56

Još jedan košmar Reala za kraj košmarne sezone

Real Madrid je porazom pred svojim navijačima završio aktuelnu sezonu. Real je izgubio od Betisa 2:0.

Luka Modrić, Isco, Brahim Diaz

Denis Doyle/Getty Images

Prvu šansu na utakmici je imao Marselo u 26. minutu utakmice. Šut Brazilca sa ivice šesnaesterca je prošao tik pored stative. Dva minuta kasnije je Mark Bartra imao ozbiljnu priliku za Betis. Po jednu šansu su imale ekipe do kraja poluvremena, Benzema je pogodio stativu, dok je Firpo Žunior glavom šutirao preko gola nekoliko minuta pre velikog odmora.

Vinisijus je imao priliku u drugom poluvremenu da donese prenost Realu u 57. minutu ali je sjajno odbranio Pau Lopes da bi nedugo zatim, u 61. minutu, Loren Moron pogodio za 0:1. Lo Selso je imao ubrzo priliku da uveća vođstvo svog tima, a to je umesto njega uradio Firpo Žunior u 75. minutu.