Mesi dva puta matirao Dmitrovića u remiju Barse

Eibar i Barselona su remizirali u 38. kolu La Lige rezultatom 2:2.

Lionel Mesi, Marko Dmitrović

Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Prvu šansu na utakmici je imao Eibar kada je Gonzalo Eskalante posle jednog centaršuta šutirao pravo u Jespera Cilesena. To se desilo u šestom minutu dok je u 20. Serhio Enrih doneo prednost domaćem Eibaru.

Ipak Leo Mesi je u samo dva minuta doneo prednost Barsi. Prvi gol Argentinac je postigao u 31, a drugi u 32. minutu. Krajem prvog poluvremena Eibar je izjednačio, a strelac je u 45. minutu bio Pablo De Blasis. On je Cilesena savladao fantastičnim volejom.

U drugom poluvremenu je samo Eibar imao ozbiljnije šanse. Jednu je propustio Enrih u 53, a jednu Mark Kukurela u 83. minutu.