Dobra vest iz Madrida: Jović se vratio treninzima

Srpski fudbaler Luka Jović u petak je odradio prvi trening sa Real Madridom posle sedmodnevne pauze uzrokovane povredom.

Luka Jović

Denis Doyle, Getty Images Sport

Luka Jović

Novi napadač 'kraljevskog kluba' povredio se sredinom prvog poluvremena utakmice protiv Atletiko Madrida 27. jula. Jović se tada sudario sa slovenačkim golmanom Janom Oblakom, posle čega jemorao da napusti teren.

Potom je propustio Audi kup, na kome je Real osvojio treće mesto.

Iako su prve prognoze najavljivale da bi Jović mogao da pauzira i do mesec dana, dok je ekipa bila u Minhenu, Luka je odradio individualne treninge. U petak je Srbin radio i sa ostatkom ekipe.

U petak se timu priključio i Tibo Kurtoa, dok je Zinedin Zidan na raspolaganju imao i Hamesa Rodrigesa, Gareta Bejla i Kazemira.

Komentari (9)

Darko 46

Samo da ne bude ono sto se u proslosti radilo...cim se ne pruzi ono sto je klub ocekivo-nama u javnosti se pusti prica, povreda od mesec/dva...al hajd, on ima jos da se dokazuje, tek je pocetak za njega.

Odgovori 5 19

Reljoza PG

Luka Doktore kad krenu golovi biće to ono pravo...

Odgovori 64 5

VladaHM

Ja ne mogu da shvatim ko sve sebi ovde daje za pravo nesto da komentarise. Jovic podbacio svaku vaznu utakmicu? Prvo, sve utakmice na kojima je Jovic nastupao su prijateljske tako da nisu vazne a ne da su najvaznije. Drugo, Jovic je odigrao svega 89 minuta i to iz 3 pokusaja. 45 minuta protiv Bajerna ali tu je uglavnom igrao sa novajlijama i sa mladim igracika. 15 minuta protiv Arsenala i morao je izaci zbog crvenog Naca. I 29 minuta protiv Atletika kada je izasao zbog povrede. E, ako su ovo najvazniji mecevi i ako je ovde Jovic mogao nesto da pokaze, onda sam ja pogresio.

Odgovori 90 10

Zidan: Bejl ostaje

Trener Reala Zinedin Zidan rekao je da Garet Bejl posle sjajnog izdanja u trijumfu nad Seltom na otvaranju sezone u La Ligi definitivno neće biti prodat ovog leta.

Suarez jauknuo, da li je to dovoljno za crveni Modriću?

Luka Modrić je dobio direktan crveni karton na meču sa Seltom, pošto je nagazio Denisa Suareza, sudija je konsultovao VAR i odlučio da pošalje igrača Reala u svlačionicu, samo prosudite da li je doneo pravu odluku.

Čulo se samo "Bem!" od prečke - kakav projektil Krosa!

Ovde ni tri golmana ne bi ništa uradila. Toni Kros se već u prvom kolu kandidovao za najlepši gol sezone. Poslao je neodbranjiv projektil prema golu Selte, mogao se čuti zvuk kako se lopta od prečke odbija na zemlju i završava u mreži.

Epski gol Krosa u pobedi Reala, Jović ušao sa klupe

Real Madrid je pobedom započeo novu sezonu u La Ligi, savladavši u gostima Seltu sa 3:1.