FC Barcelona

Fudbaler Barselone Luis Suarez moraće da pauzira zbog povrede mišića lista koju je doživeo u meču protiv Atletika u Bilbau, saopšteno je sa Nou Kampa.

Luis Suarez

Juan Manuel Serrano Arce, Getty Images Sport

Urugvajac je utakmicu prvog kola La Lige završio već u 37. minutu, kada je zbog povrede morao da napusti teren.

Klub je u subotu ujutru potvrdio da je reč o povredi mišića lista.

"Obavljeni testovi su potvrdili da je Suares povredio desni list. Njegov povratak na teren zavisiće od toga koliko se dugo bude oporavljao", navodi se u saopštenju.

Barselona nije na dobar način počela odbranu titulu, pošto je u Bilbau izgubila minimalnim rezultatom.

Komentari (5)

Ad

Ne kuzim zasto ovi tzv strucnjaci otpisuju jednu barcu na osnovu samo jedne prvenstvene utakmice, i to na jako teskom gostovanju kod bilbaoa.. Ovo je najjaca liga na svijetu, barca je sinoc igrala derbi i izgubila pa? To se desava.. Bilbao uopste nije ekipa kod koje mozes racunati na sigurna 3 boda bilo da si real barca ili atletico.. I jos nesto, neki vec atleticu daju kao da je sve osvojio samo na osnovu predsezone.. Jos veci smijeh..

Odgovori 13 3

Бања Лука Р. Српска

тако су исто и прошле се отписали Барсу. Мени искрено не смета. Прије или касније све доће на своје. Mes Que Un Club

8 2

Ostoja

Nije više ono što je bio, al je jedini koji u ovakvoj Barsi može gol da da!

Odgovori 7 2

Ovacije na Kamp Nou za Rakitića (VIDEO)

Hrvatski fudbaler Ivan Rakitić ušao je igru u 70. minutu utakmice između Barselone i Valensije i tom prilikom dobio je gromoglasne ovacije s tribina Kamp Nou stadiona. Katalonci su pobedili 5:2.

Mesi se konačno vratio

Napadač Barselone Lionel Mesi oporavio se od povrede i u nedelju se vratio treninzima sa ekipom, saopšteno je na sajtu prvaka Španije.

Valverde: Nije normalno šta radi Fati

Ansu Fati postaje tinejdžerska senzacija, a ni trener Barselone Ernesto Valverde nipošto ne može da ostane imun na to šta radi ovaj mladić u odsustvu prve zvezde tima Lionela Mesija.

Barsa peticom rasterala Slepe miševe, istorija Fatija

Fudbaleri Barselone pobedili su Valensiju na svom terenu u četvrtom kolu La Lige rezultatom 5:2.