17.08.2019 | 21.52 > 21:58

Pobeda Majorke na povratku u La Ligu

SD Eibar

Majorka je trijumfalno započela povratničku sezonu u La Ligi, savladavši na svom stadionu Eibar sa 2:1.

Mallorca

Printscreen

Marko Dmitrović je bio na golu gostiju, a prvi put je savladan već u četvrtom minutu kada je Dani Rodrigez nakon brzog prodora izašao sam pred srpskog golmana i zatresao mrežu.

Gosti uspevaju da izjednače u 57. minutu, Paulo Oliveira je posle odbitka iz kornera savladao golmana Majorke.

Ipak, isti igrač je na kraju bio tragičar svog tima.

U 75. minutu, posle ubačene lopte sa desne strane, u pokušaju da interveniše i izbaci loptu, savladao je Dmitrovića, pa je ovim autogolom Majorka stigla do pobede.

Prethodno su Valensija i Real Sosijedad u dramatičnom meču igrali nerešeno 1:1.