18.08.2019 | 20.58 > 21:04

Regilon pogodio na debiju, Gudelj ušao u pobedi Sevilje

Sevilja je pobedom započela novu sezonu u La Ligi, savladavši u gostima Espanjol sa 2:0.

Serhio Regilon

Gonzalo Arroyo Moreno Getty Images Sport

Mladi Sergio Regilon, koji igra na pozajmici iz madridskog Reala, na svom zvaničnom debiju za klub postigao je gol.

On je bio strelac u pretposlednjem minutu prvog poluvremena. Pobedu Sevilje, četiri minuta pre kraja overio je veteran Nolito.

Srpski internacionalac Nemanja Gudelj, jedno od brojnih pojačanja Sevilje ove sezone, ušao je u igru u 76. minutu umesto Olivera Toresa.

Valjadolid je na gostovanju Betisu slavio rezultatom 2:1. Domaći su od osmog minuta igrali sa igračem manje nakon što je golman Robles oborio Sandra u situaciji kad je ovaj mogao da postigne gol.

Gosti su tek u 64. minutu uspeli da materijalizuju brojčanu prenolst zahvaljujući Gvardioli koji je postigao gol sa distance. Samo četiri minuta kasnije Betis je sa igračem manje uspeo da izjednači preko rezerviste Lorena Morona. Ipak, Valjadolid srećno dolazi do sva tri boda i to nakon aistencije Rubija, gol postiže Plano.

Podsetimo, prethodno je Alaves minimalnim rezultatom savladao Levante.