Photo by Aitor Alcalde/Getty Images

23.08.2019 | 22.12 > 22:17

Sevilji minimalac u gostima, Gudelju 25 minuta

U prvoj utakmici drugog kola španske La lige sastali su se Granada i Sevilja, a pobedu gostujućoj Sevilji od 1:0 doneo je novi igrač Đoan Đordan.

Sevilja, Sevilla FC

David Ramos, Getty Images

Đordan, koji je u tekućem prelaznom roku došao iz Eibara pogodio je u 52. minutu, za ekipu koju predvodi trener Đulen Lopetegi.

Gosti su imali više dobrih prilika, a golman Granade Silva imao je pet odbrana.

Poslednjih 25 minuta za Sevilju odigrao je i srpski vezista Nemanja Gudelj, koji je u igru ušao umesto Evera Banege.

Sevilja je zabeležila drugu pobedu u sezoni, pošto su u prvom kolu bili bolji od Espanjola sa 2:0, a u narednom kolu crveno-beli će igrati protiv Selte na domaćem terenu. Granada je na jednom osvojenom bodu iz dva kola, pošto su u prvom kolu remizirali sa Viljarealom sa čak 4:4. U sledećoj rundi Granada će gostovati Espanjolu.

U prethodnom kolu Atletiko Madrid je uspešno započeo sezonu pobedom nad Hetafeom.

Pogledajte RASPORED i TABELU španske La Lige.