Denis Doyle/Getty Images

25.08.2019 | 05.02 > 05:09

Zidan: Navijači nemaju izbora, moraju da nam pomognu

Real Madrid CF

Real Madrid je u drugom kolu La Lige na Santijago Bernabeu odigrao samo 1:1 protiv Valjadolida. Rezultat koji nipošto nije zadovoljio navijače kraljevskog kluba. Trener Zinedin Zidan poziva na strpljenje.

Zinedin Zidan

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

- Primetno je da su i navijači, a ne samo mi, pod pritiskom na Bernabeu. Ali oni moraju da nam pomognu. Nemaju izbora. Znam da je teško, ali ovo tražim od njih kako bi nam dali vetar u leđa. Mi ćemo se potruditi sve da uradimo što je u našoj moći - rekao je Zidan.

Ono što zabrinjava je način kako je Real ispustio pobedu.

- Uradili smo ono što je trebalo, dali smo gol u drugom poluvremenu. Ali dozvolili smo da ga primimo tri, četiri minuta pre kraja. Moramo da igramo svih 90 minuta, u suprotnom neće biti moguće da se pobeđuje.

Ovo je prvi remi Reala u prvenstvu, pošto je u prvom kolu slavio u Vigu protiv Selte.

Komentari (14)

Makaveli The Don

Ovaj mucenik ako nesto misli da uradi sa Realom,mora da podredi igru Azaru ili je gotov kao trener....

Odgovori 2 4

Dutko

Mnogo buke ni oko čega bice Real mozda drugi!???

Odgovori 0 4

Milos Jovic

Nije on osvojio te trofeje već igrači uz pomoć sudija...on je samo sedeo na klupi...Fergi je bio vruhunski trener i još par njih kroz istoriju

Odgovori 6 8

Selti dva direktna crvena, spektakularan gol Erere

Fudbaleri Granade pobedili su Seltu u Vigu u četvrtom kolu La Lige 2:0, a posao im je bio olakšan jer su u 29. minutu imali dva igrača više.

Majstorija Đordana za pobedu Sevilje! (VIDEO)

Dvadesetpetogodišnji fudbaler Sevilje Đoan Đordan doneo je svom timu pobedu protiv Alavesa (1:0) u meču četvrtog kola španske La lige. Vezista gostiju je sjajnim golom iz slobodnog udarca pogodio mrežu nemoćnog Fernanda Pačeka u 37. minutu i tako doneo trijumf svom timu u Vitoriji.

Ovacije na Kamp Nou za Rakitića (VIDEO)

Hrvatski fudbaler Ivan Rakitić ušao je igru u 70. minutu utakmice između Barselone i Valensije i tom prilikom dobio je gromoglasne ovacije s tribina Kamp Nou stadiona. Katalonci su pobedili 5:2.

Đordan za slavlje Sevilje u Vitoriji

Fudbaleri Sevilje slavili su u meču četvrtog kola španske La lige u gostima protiv Alavesa rezultatom 1:0.