Fekir doneo prvu pobedu Betisu, novo slavlje Levantea

Primera 31. avg 201920:59 > 22:57
Alex Caparros Getty Images Sport

Ekipa Levante došla je do drugog trijumfa u sezoni, slavivši protiv Valjadolida 2:0, dok je prvu pobedu u sezoni upisao Betis

Pitanje pobednika u Valensiji odlučeno je u finišu utakmice. Prvo je Serhio Leon zatresao protivničku mrežu u 83. minutu, da bi konačan rezultat postavio Morales u nadoknadi vremena.

Betis je posle preokreta savladao Leganes 2:1, a sve se izdešavalo u razmaku od 12 minuta, Martin Brajtvajt je u 50. doneo prednost Leganesu, ali su prvo Leon Moron u 54, a onda i Nabil Fekir u 62. doneli trijumf Betisu i prve bodove u sezoni.

Fudbaleri Hetafea i Alavesa odigrali su nerešeno 1:1. Oba gola viđena su u prvom poluvremenu, prvi u 24. minutu kada je Horhe Molina iskoristio dobru akciju Timora i Kukurelje za prednost domaće ekipe.

Sedam minuta kasnije posle velike gužve i asistencije Manuela Garsije Hoselu je doneo izjednačenje svom timu i postavio konačan rezultat.

Treba dodati da Alaves u mečevima La Lige nikada nije uspeo da pobedi Hetafe u prestonici. Podsetimo, Osasuna i Barselona su prethodno igrali nerešeno 1:1.